Objavljeno: 29. 9. 2015 u 14:25h
U okviru projekta razmjene učenika, banjalučki osnovci polovinom septembra boravili su u Novom Beogradu. Naime, 13 učenika osmog razreda Osnovne škole “Aleksa Šantić”, zajedno sa dvije nastavnice i direktoricom škole, boravili su u Opštini Novi Beograd u uzvratnoj posjeti Osnovnoj školi “Dragan Lakić”.
Posjeta je dio regionalnog projekta razmjene učenika, u kojem osim Banjaluke i Novog Beograda još učestvuju Zagreb i Skoplje. Podsjećamo da su prošle godine, osnovci iz Novog Beograda bili u posjeti Banjaluci.
Tokom boravka u Beogradu, upriličen je prijem kod predsjednika Opštine Novi Beograd, Aleksandra Šapića, koji je uz tople pozdrave dobrodošlice – učenicima i nastavnicima iz tri grada poručio da očekuje i proširenje učesnika u projektu.
Projekat “Razmjena učenika” već je pokazao svoju opravdanost i dao željene rezultate. Učenici i nastavnici iz sva četiri grada, u petodnevnom druženju, stekli su nova poznanstva, učvrstili prijateljske veze i ponijeli lijepe uspomene iz Beograda sa očekivanjem nekog novog lijepog susreta.
Izvor: banjalucanke.com
Nema komentara
Sakrij sve komentare
Prikaži komentare
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove internet portala Banjaluka.com. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Portal Banjaluka.com zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara Banjaluka.com nije dužan obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac takođe prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.