Društvo
Banjalučko Udruženje nezaposlenih: Uredićemo Vrbas za 900.000 KM
24. 05. 2013. | 09:22
Banjalučko Udruženje nezaposlenih osmislilo je projekat kojim bi u najvećem gradu Srpske bilo obezbijeđeno 500 radnih mjesta za nezaposlene, te kako kažu, uveliko bila unaprijeđena turistička ponuda grada! Plan “Nezaposlenih” je da dio novca od sredstava koja su namijenjena stimulaciji
Opširnije