Društvo
U srijedu obilježavanje 21 godine od smrti banjalučkih beba
20. 05. 2013. | 14:30
U Banjaluci će u srijedu, 22. maja, polaganjem vijenaca i ruža na spomen-obilježje u centru grada, biti obilježena 21 godina od smrti 12 beba u banjalučkom Kliničkom centru. Na odjeljenju za intenzivnu njegu banjalučkog porodilišta od 22. maja do 19.
Opširnije