Društvo
Maturu proslavili učenici srednjoškolskog centra “Gemit-Apeiron” (Foto)
28. 05. 2013. | 13:25
Prostor parka “Petar Kočić” je sinoć u pojedinim trenutcima bio malen da primi prijatelje i rodbinu ali i radoznale prolaznike koji su prisustvovali okupljanju maturanata srednjoškolskog centra “Gemit-Apeiron” prije slavlja u hotelu “Bosna”.
Opširnije