Društvo
Banjaluka 1918. prvi put oslobođena iz vjekovnog ropstva
21. 11. 2014. | 09:41
Banjaluka je ulaskom srpske vojske na kraju Prvog svjetskog rata 1918. godine prvi put bila oslobođena viševjekovnog ropstva, a 20. novembar je i dan stvaranja domaće vlasti u ovom gradu, zbog čega je ovo datum od velike istorijske vrijednosti, rečeno
Opširnije