Društvo
Počelo novo suđenje banjalučkim ljekarima
18. 11. 2014. | 20:54
Ponovljeno suđenje ljekarima Univerzitetske bolnice – Klinički centar Banjaluka Dušanu Janičiću i Goranu Kajkutu, koje optužnica tereti za nesavjesno liječenje pokojnog Aleksandra Benovića (19), počelo je juče u Osnovnom sudu Banjaluka.
Opširnije