Društvo

Počela obnova zelenila

19. 11. 2014. | 17:02

Radnici preduzeća “Tamaris” počeli su sa jesenjim orezivanjem drveća, uklanjanjem suvih grana i sadnjom novih stabala sadnica, koje su uništene tokom ljeta.

Opširnije