Društvo
Bahati vozači od mosta napravili parkiralište
25. 11. 2014. | 12:58
Zbog jednog od najvećih nelegalnih parkinga u Banjaluci, onog kod Venecija mosta, iz Gradske uprave je odlučeno da će u narednim danima doći do tehničke regulacije saobraćaja u ovom dijelu grada, ne bi li se ova pojava konačno iskorijenila.
Opširnije