Objavljeno: 25. 6. 2026 u 20:46h
Mještani upozoravaju da iz banjalučke ulice Veseli Brijeg prema ulici Novaka Pivaševića već više od mjesec dana ističe voda, a problem je, kako navode, svakim danom sve veći.

Prema njihovim riječima, kvar je prijavljen nadležnim službama, ali do danas nije saniran.
“Voda teče sve više i više. Kvar je prijavljen, ali niko ne reaguje. Na istom mjestu je i prošle zime pukla cijev, a sada se problem ponovo pojavio”, ističe mještanin koji je poslao fotografije našem portalu.





Dodaje da je posebno zabrinjavajuće što se voda rasipa danima, dok se pojedina naselja suočavaju s problemima u vodosnabdijevanju.
“Dok drugi nemaju vode, ovdje teče li teče – bezveze”, kaže mještanin za portal banjaluka.com.
Banjaluka.com
1 komentar
Sakrij sve komentare
Prikaži komentare
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove internet portala Banjaluka.com. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Portal Banjaluka.com zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara Banjaluka.com nije dužan obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac takođe prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.
Isti slucaj na Pavlovcu,voda u ogromnoj kolicini otice,jedva se putem prolazi,Vodovod kaze nismo prioritet.Nemaju strucne jer su se sirovine namnozile svaku kurtu su zaposlili🤮😡
Prikaži/sakrij komentare