Ostali sportovi
„Nektar“ na vrhu Evrope
6. 08. 2012. | 14:35
Ekspedicija Udruženja „Energija“ iz Banjaluke, Nektar pivo odvela je na najviše vrhove Evrope, mjesta idealna za hlađenje piva!
Opširnije
6. 08. 2012. | 14:35
Ekspedicija Udruženja „Energija“ iz Banjaluke, Nektar pivo odvela je na najviše vrhove Evrope, mjesta idealna za hlađenje piva!
Opširnije
3. 08. 2012. | 08:16
Bokserski klub Slavija iz Banjaluke je na pravom putu i naša je obaveza ne samo da pomognemo njima, već i Bokserskom savezu Republike Srpske da zablistaju još većim sjajem.
Opširnije
28. 07. 2012. | 11:08
Proslavljeni bokser Marijan Beneš izabran je večeras za sportistu 20. vijeka banjalučkog bokserskog kluba „Slavija“.Član Predsjedništva BiH Nebojša Radmanović dodijelio je Benešu zlatnu povelju Bokserskog kluba „Slavija“. Radmanović je rekao da su proteklih 50 godina banjalučki sport obilježili bokseri „Slavije“,
Opširnije
27. 07. 2012. | 10:06
U okviru obilježavanja jubileja – 50 godina postojanja Bokserskog kluba „Slavija“ iz Banjaluke, biće proglašen bokser vijeka ovog kluba.
Opširnije
23. 07. 2012. | 09:46
Za nekoliko dana u Londonu počinju XXX ljetnje olimpijske igre. Nesvakidašnji sportski događaj, jedini koji datum svog rođenja ima u vremenu p.n.e, a kruna je sportskih dešavanja savremenog doba, što po sportskim disciplinama, što po velelepnoj organizaciji i ogromnim novčanim
Opširnije
14. 07. 2012. | 20:34
PRIJEDOR- Na trinaestom Auto-reliju „Kozara 2012“ koji je danas održan na Mrakovici najuspješnija je bila ekipa Auto-moto društva /AMD/ Banjaluka čiji su vozači Aleksandar Kalaba u drugoj klasi do 1.800 kubika i LJubomir Kalaba u trećoj klasi preko 1.800 kubika
Opširnije
9. 07. 2012. | 23:02
Filip Bijeljac iz Teniskog kluba Borac zadovoljan je tretmanom u TK Bad Homburg, gdje se nalazi od 5. jula. Njegov odlazak na desetodnevne pripreme u Njemačku rezultat je saradnje Borca i Bad Homburga.
Opširnije
5. 07. 2012. | 22:15
Moto-trke “Banjaluka 2012” za šampionate Srbije i RS biće održane 7. i 8. jula na stazi u Zalužanima.
Opširnije
7. 06. 2012. | 20:11
Aktuelni omladinski ekipni prvak Republike Srpske, Škola šaha Skakač, tokom 18 mjeseci svog postojanja nastupila je, i pored teške finansijske situacije, na svim službenim (kadetskim) takmičenjima u organizaciji Šahovskog saveza RS i Šahovske unije BiH, a ubilježila je i jedan
Opširnije
21. 05. 2012. | 12:04
Završen je 3. Međunarodni turnir u ritmičkoj gimnastici “Banjaluka open 2012.” i 3. Prvenstvo RS u ritmičkoj gimnastici na kojem su osim domaćih takmičarki iz KRG “Allegro” učestvovale takmičarke iz FBIH, Srbije, Crne Gore i Hrvatske.
Opširnije