Objavljeno: 25. 9. 2015 u 12:48h
Sve je spremno za uklanjanje avio bombe iz rijeke Vrbas, koje će biti izvršeno u nedjelju, 27. septembra od devet do 11 časova, potvrdili su to i danas Slododan Gavranović, gradonačelnik i Boško Pandža, načelnik CJB Banjaluka.
Oni su još jednom pozvali građane da postupe prema mjerama bezbijednosti, te da u zoni od 400 metara oko Gradskog mosta napuste objekte najkasnije do 8.30 časova i da u drugoj zoni od 800 metara poštuju zabranu kretanja i boravka na otvorenom.
”Sa akcijom bi mogli početi već sutra, ali radićemo prema našim planovima. Apelujem na sve radnike zanatskih, ugostiteljskih i trgovinskih radnji da ne počinju sa radom taj dan do momenta kada obavijestimo javnost da je akcija završena”, rekao je Gavranović.
U ovim zonama, odnosno na samoj granici izuzetak će biti apoteka”1.maj” koja će u toku izvođena akcije da radi jer je dežurna, a podsjećamo da neće raditi ni gradska Tržnica, niti će biti liturgija za vjernike u Bogojavljenskom hramu.
Izvor: Nezavisne
Nema komentara
Sakrij sve komentare
Prikaži komentare
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove internet portala Banjaluka.com. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Portal Banjaluka.com zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara Banjaluka.com nije dužan obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac takođe prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.