Društvo
Kafićima sat duže radno vrijeme
13. 06. 2015. | 14:54
Radno vrijeme kafićima i restoranima u stambeno-poslovnim objektima moglo bi biti produženo za jedan sat. Ovu odluku će odbornici Skupštine grada razmatrati na zasjedanju 16. juna. Ukoliko prijedlog dobije podršku, predviđeno je da bi ovi ugostiteljski objekti zimi mogli raditi
Opširnije