Društvo
Banjaluka: Iživljavanje vandala na saobraćajnim znakovima
10. 03. 2016. | 08:27
Hapšenje Pavla Vukovića (43) iz Kalesije zbog čupanja i uništavanja saobraćajnih znakova na Bulevaru još jedan je dokaz da se vandali najčešće mortus pijani iživljavaju na putnoj infrastrukturi i signalizaciji, ugrožavajući na taj način sve učesnike u saobraćaju.
Opširnije