Društvo
Uhapšen “Rambo” zbog krađa po Banjaluci
9. 03. 2016. | 11:14
Četrdesetšestogodišnjak iz Banjaluke čiji su inicijali S.Ž. uhapšen je zbog sumnje da je u protekla dva mjeseca na području grada Banjaluka počinio devet teških krađa pričinivši znatnu materijalnu štetu.
Opširnije