Društvo
Banjaluka: Muškarac upao u Vrbas, potraga u toku
7. 03. 2016. | 10:53
Operativnom dežurstvu CJB Banjaluka prijavljeno je da je u ovom gradu, u Ulici Save Kovačevića, odnosno u blizini Rebrovačkog mosta, nepoznato lice palo u rijeku Vrbas, nakon čega mu se izgubio svaki trag, potvrđeno je “Nezavisnim” iz policije.
Opširnije