Region
Odbojkašice Srbije osvojile bronzu na Evropskim igrama
27. 06. 2015. | 16:06
Ženska odbojkaška reprezentacija Srbije osvojila je bronzanu medalju na Evropskim igrama u Bakuu, pošto je danas u borbi za treće mjesto pobijedila selekciju Azerbejdžana sa 3:2 (21:25, 25:19, 17:25, 25:14, 15:9). Odbojkašice Srbije dva puta su morale da jure prednost
Opširnije