Region
Ubio se pacijent leskovačke bolnice
4. 07. 2015. | 08:45
Pacijent Opšte bolnice u Leskovcu S. M. (76) bacio se večeras sa petog sprata te zdravstvene ustanove i poginuo na licu mjesta. Tragedija se dogodila u 21.20, kada se pacijent bacio kroz prozor Odjeljenja kardiologije. Riječ je o pacijentu koji
Opširnije