Objavljeno: 7. 11. 2022 u 14:36h
Adnan S. (58) iz Dervente osumnjičen je da je na području ovog grada ukrao novac, a potom dio od te svote trošio u kladionicama u Doboju, Brodu, Derventi i Zenici, dok je ostatak pronađen, potvrdili su izvori bliski istrazi.
Naime, pripadnici Policijske stanice Derventa, 5. novembra, isti dan nakon prijave, identifikovali su ovog Dervenćanina, kojeg sumnjiče za krađu.

Prethodno se policiji obratio drugi Dervenćanin, odnosno vlasnik torbice, te prijavio da je u prethodna dva dana u sportskoj kladionici u Derventi zaboravilo torbicu u kojoj su bili lični dokumenti i oko 2.500 evra, 1.000 američkih dolara, 250 KM i kuna i dinara u protivrijednosti od oko 700 KM, te da je torbicu pronašao zaposleni, ali da iz nje nedostaje novac.
“Policajci su isti dan identifikovali A.S. iz Dervente, te kod njega pronašli i oduzeli dio ukradenog novca. Pronašli su 300 dolara, 200 evra, 250 KM, 200 kuna, 3.140 dinara. Ostatak je, kako se sumnja, prokockao u četiri grada”, navode izvori “Nezavisnih”.
Izvor: Nezavisne
Nema komentara
Sakrij sve komentare
Prikaži komentare
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove internet portala Banjaluka.com. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Portal Banjaluka.com zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara Banjaluka.com nije dužan obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac takođe prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.