Objavljeno: 27. 3. 2013 u 20:19h
Mladen Tomić, jedan od najpoznatijih predstavnika elektronske scene u BiH i regionu, DJ i producent, upravo se vratio iz Majamija, gdje je učestvovao na jednom od najvećih muzičkih festivala – Winter Music Conference.

Nastupivši na čak tri žurke u okviru festivala, Mladen je svoj američki debi pretvorio u jedan od najvećih uspjeha, što sopstvenih, što za cijelu muzičku scenu iz regiona.
U subotu, 16. marta Mladen je nastupio u klubu „Space“, na poziv poznatog španskog DJ Chusa. Dan kasnije bio je rezervisan za klub „Tree House“, gdje je bio gost legendarnog Dubfirea, a u srijedu, 20. marta muziku je puštao u klubu „Therapy“, gdje je sa Sinišom Tamamovićem bio specijalni gost na žurci koja je organizovana u čast izdavačke etikete „511 Records“. U prilogu se nalaze i flajeri za sve tri žurke.
Međutim, Mladenova saradnja sa ovim muzičkim velikanima se tu ne završava – njegov remiks za DJ Chusa izašao je na etiketi Stereo Productions, a samo dan nakon posljednje žurke u Majamiju Mladenov EP “Dance Of Shadows” izašao je na Dubfireovoj izdavačkoj etiketi „Sci + Tec“.
Izvor: Banjaluka-Info
Nema komentara
Sakrij sve komentare
Prikaži komentare
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove internet portala Banjaluka.com. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Portal Banjaluka.com zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara Banjaluka.com nije dužan obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac takođe prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.