Objavljeno: 31. 10. 2022 u 11:57h
Policijski službenici iz Doboja uhapsili su S.P. i A.U iz Tešnja zbog osnova sumnje da su izvršili krivično djelo neovlaštena proizvodnja i promet opojnih droga.
Iz Policijske uprave Doboj su saopštili da je na osnovu naredbe Osnovnog suda Doboj, izvršen pretres putničkog automobila mercedes u kojem su se nalazila navedena lica.
“Tom prilikom je pronađeno i oduzeto: tri vrećice u kojima se nalazila sasušena nepoznata biljna materija ukupne mase od 17 grama, papirić u kome se nalazila sasušena nepoznata biljna materija ukupne težine od 0,2 grama, vrećica u kojoj se nalazila nepoznata praškasta materija bijele boje ukupne težine od 39,8 grama, vrećica u kojoj se nalazilo pet grumena zelene boje ukupne težine od 2,9 grama, digitalna vaga, metalna drobilica sa ostacima sasušene biljne materije i drugi predmeti. Od navedenih lica je oduzet i novac u iznosu od 12.400 KM”, ističe se u saopštenju PU Doboj.
Izvor: Nezavisne / Nemanja Vukojević
Nema komentara
Sakrij sve komentare
Prikaži komentare
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove internet portala Banjaluka.com. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Portal Banjaluka.com zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara Banjaluka.com nije dužan obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac takođe prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.