Vizuelna umjetnost
Banjaluka sljedeće godine u novom ruhu: Grad kao galerija!
2. 11. 2015. | 09:16
U planu je veliki projekat zahvaljujući kojem bi sljedeće godine trebalo da budu uređeni i revitalizovani zapušteni i oronuli gradski objekti, a na nekoliko lokacija mogli bismo gledati nove murale. Između ostalog, planirana je umjetnička restauracija i revitalizacija zgrade Elektrotehničkog
Opširnije