Objavljeno: 3. 12. 2021 u 15:08h
Banjalučka policija uhapsila je prije nekoliko trenutaka muškarca R.Ć. iz Čelinca koji je sa noževim u rukama ušao u dvorište Srednjoškolskog doma, saznaje Srpskainfo.
Prema nezvaničnim informacijama portir u domu nije bio na svom radnom mjestu, ali su djeca na vrijeme uspjela pozvati policiju koja je stigla u rekordnom vremenu.
Muškarac je savladan i uhapšen.
“Niko ne zna šta je bila namjera tog muškarca i svi smo u šoku zbog onoga što se moglo dogoditi da je uspio ući u objekat doma. Dobro je pa je policija reagovala brzo i uhapsila ga”, izjavio je izvor Srpskainfo.
On je ispričao da je policajac iznenadio napadača, prišao mu sa leđa i oborio ga na beton.
U Policijskoj upravi Banjaluka su potvrdili hapšenje.
“Policijski službenici PU Banjaluka su postupili po prijavi da se u blizini srednjoškolskog doma, kreće osoba držeći dva noža u rukama. Policijski službenici su izlaskom na lice mjesta identifikovali i uhapsili osobu inicijala R.Ć. iz Čelinca i od istog oduzeli dva noža”, naveli su iz policije.
U toku je utvrđivanje svih činjenica i okolnosti ovog događaja.
Izvor: Srpskainfo / Autor: Nikola Morača
Nema komentara
Sakrij sve komentare
Prikaži komentare
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove internet portala Banjaluka.com. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Portal Banjaluka.com zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara Banjaluka.com nije dužan obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac takođe prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.