Objavljeno: 3. 12. 2021 u 19:50h
Portir Srednjoškolskog doma gdje je danas uhapšen naoružani Radoslav Ć. (41) iz Čelinca, bio je na svom radnom mjestu, kazali su ovo iz Doma.
“O tome svjedoče nadzorne kamere postavljene u domu i izjave određenih radnika” – navedeno je u njihovom saopštenju.
Dodali su i da nisu tačni ranije objavljeni navodi da su policiju pozvali učenici iz Srednjoškolskog doma.
Podsjećamo, Radoslav Ć. uhapšen je danas nakon što je sa noževima u rukama i u improvizovanu policijskoj uniformi ušetao dvorište Doma.
Izvor ” Glasa Srpske ” kazao je da je policijska patrola stigla u kratkom roku, te da je jedan od policajaca iznenadio Radoslava Ć. prišavši mu sa leđa, nakon čega ga je oborio na pod.
Kako je kazao izvor, nije poznato šta je bila namjera Radoslavu Ć, ali ne želi ni da pomisli šta se moglo desiti da banjalučka policija nije reagovala u rekordnom roku.
U Policijskoj upravi Banjaluka potvrdili su da je jedna osoba uhapšena.
“Prijavljeno je da se nepoznata osoba sa dva noža u rukama kreće u blizini srednjoškolskog doma” – rekli su u PU Banjaluka.
Dodali su samo da je uhapšen R. Ć, i da će više informacija imati nakon što utvrde sve činjenice i okolnosti ovog događaja.
Nema komentara
Sakrij sve komentare
Prikaži komentare
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove internet portala Banjaluka.com. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Portal Banjaluka.com zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara Banjaluka.com nije dužan obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac takođe prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.