Društvo
Poziv za subvencionisanje zapošljavanja novih radnika
11. 09. 2013. | 10:50
Grad Banjaluka raspisao je danas javni poziv za dodjelu subvencija za zapošljavanje novih radnika i samozapošljavanje u proizvodnim, zanatskim i uslužnim djelatnostima u 2013. godini, za šta će iz gradskog budžeta biti obezbijeđeno 760.000 KM.
Opširnije