Društvo
Svaki drugi vozač vozi “pod gasom”
29. 10. 2014. | 13:43
Pripadnici Centra javne bezbjednosti Banjaluka (CJB) proteklog vikenda su na području ovog grada iz saobraćaja isključili čak 194 vozača zbog upravljanja vozilom pod dejstvom alkohola.
Opširnije