Društvo
Iz saobraćaja isključili 194 pijana vozača
27. 10. 2014. | 14:01
Policija je na području Centra javne bezbjednosti (CJB) Banjaluka tokom petka i subote, 24. i 25. oktobra, iz saobraćaja isključila 194 vozača zbog upravljanja vozilom pod uticajem alkohola, saopšteno je iz ovog centra.
Opširnije