Društvo
Banjaluka: Kazne zbog nelegalnog parkiranja za “Patrol taksi”
10. 06. 2015. | 11:29
Banjalučka Komunalna policija kaznila je četiri vozila preduzeća “Patrol taksi” zbog nelegalnog parkiranja na pješačkoj površini unutar Nove autobuske stanice, rečeno je u Odjeljenju komunalne policije.
Opširnije