Društvo
Banjaluka obilježila Svjetski dan multiple skleroze: Terapije udvostručene, fokus na mentalnom zdravlju (Foto)
29. 05. 2026. | 14:47
Povodom obilježavanja Svjetskog dana oboljelih od multiple skleroze, koji se svake godine obilježava 30. maja, u Banjaluci je danas, dan ranije, održano okupljanje članova Udruženja multiple skleroze Republike Srpske, ljekara i predstavnika institucija, sa ciljem podizanja svijesti o ovoj bolesti
Opširnije