Banjalučanka umjesto odštete dobila dvije bombone: “Izvini, nemam para” (Foto)

Objavljeno: 24. 6. 2026 u 13:41h

Banjalučanka koja je svoje vozilo zatekla oštećeno na jednom gradskom parkingu doživjela je šok, koji je ubrzo zamijenila nevjerica, a potom i “gorak smijeh”. Umjesto očekivanog broja telefona, na vjetrobranskom staklu sačekala ju je poruka koja direktno priznaje krivicu, ali i nespremnost da se šteta nadoknadi.

Vlasnica automobila marke „Folksvagen polo“, vidno razočarana postupkom nesavjesnog vozača koji joj je ogrebao vozilo, a zatim napustio mjesto događaja. Kako je ispričala za Aloonline, incident se dogodio tokom kraćeg zadržavanja na parkingu, a kada se vratila do svog automobila, imala je šta i da vidi… oštećenje na limariji koje zahtijeva popravku.

Međutim, „iznenađenje“ je tek uslijedilo kada je na vjetrobranskom staklu ugledala žuti papirić sa rukom ispisanom porukom: „Izvini što sam te ogrebao, nemam para“. Uz poruku, počinilac je ostavio i dvije bombone od jagode, vjerovatno kao vid izvinjenja ili pokušaja da ublaži situaciju.

„Kada sam vidjela šta se desilo, prvo sam bila u šoku, a onda me poruka na trenutak i nasmijala zbog apsurdnosti situacije. Ipak, taj osmijeh je brzo nestao kada sam shvatila realnost štete“, kazala je vlasnica automobila.

Kako na tom dijelu parkinga, ali ni u okolnim objektima, nema video-nadzora, šanse da se počinilac pronađe svedene su na minimum. Vlasnica je kontaktirala autolimara, koji joj je procijenio da će popravka ogrebotine koštati oko 300 KM. Zbog nedostatka dokaza i uvida da je potraga za krivcem gotovo nemoguća misija, odlučila je da se ne obraća policiji.

Izvor: Bl portal

Facebook Twitter Preporuči na Viberu
Kopirati

Nema komentara

Sakrij sve komentare

Prikaži komentare

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove internet portala Banjaluka.com. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Portal Banjaluka.com zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara Banjaluka.com nije dužan obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac takođe prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.

Šta mislite o ovoj temi?

Vaša e-mail adresa neće biti objavljena. Sva polja su obavezna!

Promo

Copyright. Sva prava zadržana. Dozvoljeno preuzimanje sadržaja isključivo uz navođenje linka prema stranici sa koje je sadržaj preuzet.

/drustvo/banjalucanka-umjesto-odstete-dobila-dvije-bombone-izvini-nemam-para-foto/||Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)