Objavljeno: 21. 3. 2013 u 13:41h
Vijećnici u Opštinskom vijeću Živinice gađali su jedni druge u pauzi za doručak jogurtom, nakon oštre rasprave tokom sjednice.

Tokom rasprave na sjednici Mujo Beširović iz SDP-a optužio je pojedine vijećnike da ucjenjuju načelnika Hasana Muratovića. Esad Kitić iz SDU zatražio je da javno bude rečeno ko su ti ljudi.
Pošto je ova rasprava otišla predaleko, predsjedavajući je proglasio pauzu.
Vijećnici su potom sjeli da doručkuju, kada je Kitić bacio jogurt navodno gađajući Beširovića, ali ga je promašio pa je pogodio grupu vijećnika, javljaju federalni mediji.
Kitić se pravdao da je ozbiljan čovjek, da je rođak sa Beširovićem i da to ne bi radio, već da se jogurt “pospe malo” prilikom otvaranja.
Beširović, koji je imao sreću da ga čaša jogurta mimoiđe, kaže da je sve uslijedilo nakon psovki i uvreda.
“Bili smo na pauzi i ja sam faktički napadnut. Rekao mi je niz psovki i uvreda, počeo je galamiti, a onda je bacio jogurt na mene i pogodio grupu vijećnika. Svi oni mogu posvjedočiti da je to istina”, kaže Beširović.
Nekoliko vijećnika su zbog ovog incidenta morali da odu kući da se presvuku.
Izvor: Agencije
Nema komentara
Sakrij sve komentare
Prikaži komentare
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove internet portala Banjaluka.com. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Portal Banjaluka.com zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara Banjaluka.com nije dužan obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac takođe prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.