Polomljene mlade sadnice na Bulevaru srpske vojske

Objavljeno: 4. 9. 2012 u 09:37h

Tokom proteklog vikenda nepoznati počinioci su na Bulevaru srpske vojske polomili deset mladih sadnica platana i javora. Polomljene sadnice su starosti pet godina.

Grad Banja Luka još jedanput apeluje na građane da čuvaju zelenilo u našem gradu i da, ukoliko primijete da se u nekom naselju uništavaju mlada stabla, o tome obavijeste nadležna odjeljenja – Odjeljenje komunalne policije ili Odjeljenje za komunalne i stambene poslove i poslove saobraćaja, na telefone broj 306-464 ili 244-425.

Izvor: ASBL

Facebook Twitter Preporuči na Viberu
Kopirati

Promo

Copyright. Sva prava zadržana. Dozvoljeno preuzimanje sadržaja isključivo uz navođenje linka prema stranici sa koje je sadržaj preuzet.

/aktuelno/polomljene-mlade-sadnice-na-bulevaru-srpske-vojske/||Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)