Objavljeno: 4. 9. 2012 u 09:37h
Tokom proteklog vikenda nepoznati počinioci su na Bulevaru srpske vojske polomili deset mladih sadnica platana i javora. Polomljene sadnice su starosti pet godina.

Grad Banja Luka još jedanput apeluje na građane da čuvaju zelenilo u našem gradu i da, ukoliko primijete da se u nekom naselju uništavaju mlada stabla, o tome obavijeste nadležna odjeljenja – Odjeljenje komunalne policije ili Odjeljenje za komunalne i stambene poslove i poslove saobraćaja, na telefone broj 306-464 ili 244-425.
Izvor: ASBL