Objavljeno: 29. 3. 2013 u 10:51h
Banjalučani čiji su inicijali S.R. i B.T. u vidno pijanom i drogiranom stanju su sa pivskom flašom i stolicom polupali dva stakla na ugostiteljskom objektu “Tifani”, nanijevši vidna oštećenja i unutar objekta, rečeno je Srni u Centru javne bezbjednosti /CJB/ Banjaluka.

Oni su krivično djelo oštećenje tuđe stvari, tjelesna povreda i nasilničko ponašanje počinili juče u 10.50 časova u “Tifaniju” u banjalučkom naselju Obilićevo, u Bulevaru vojvode Stepe Stepanovića.
Prethodno su pijani mladići verbalno, a potom i fizički napali vlasnika tog ugostiteljskog objekta.
Tokom alkotestiranja kod S.R. je pronađeno 1,45 grama, a kod B.T. 1,66 grama alkohola u krvi, dok je na testu na prisustvo droge u organizmu kod S.R. utvrđeno prisustvo amfetamina.
Nakon kompletiranja i dokumentovanja predmeta, protiv ovih lica slijedi izvještaj nadležnom tužilaštvu za počinjena krivična djela kao i podnošenje zahtjeva za pokretanje prekršajnog postupka kod Osnovnog suda Banjaluka.
Izvor: Agencije
Nema komentara
Sakrij sve komentare
Prikaži komentare
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove internet portala Banjaluka.com. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Portal Banjaluka.com zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara Banjaluka.com nije dužan obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac takođe prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.