Objavljeno: 14. 6. 2021 u 15:58h
Policijska uprava Prijedor traga za nepoznatim osobama koje su tokom prethodne noći na području Novog Grada zapalile tri automobila.
Prema nezvaničnim informacijama, vlasnici automobila su osobe koje su od ranije poznate policiji po krivičnim djelima. Još uvijek se utvrđuje da li su požari povezani.
U Policijskoj upravi Prijedor su rekli da su u potpunosti izgorjela dva automobila “bmw” vlasništvo J.S. iz Novog Grada i automobil „golf“ vlasništvo R.B. iz Novog Grada.
Od strane policijskih službenika Policijske uprave Prijedor, izvršen je uviđaj, kom prilikom je utvrđeno da je do požara došlo usljed djelovanja otvorenog plamena na vozila.
O svemu je obaviješten dežurni tužilac Okružnog javnog tužilaštva Prijedor koji se izjasnio da se radi o krivičnom djelu izazivanje opšte opasnosti.
Policijski službenici Policijske uprave Prijedor intenzivno rade na pronalasku izvršioca ovog krivičnog djela.
Izvor: srpskainfo.com / Autor: Goran Obradović
Nema komentara
Sakrij sve komentare
Prikaži komentare
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove internet portala Banjaluka.com. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Portal Banjaluka.com zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara Banjaluka.com nije dužan obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac takođe prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.