Objavljeno: 4. 11. 2022 u 13:16h
Policija u Laktašima juče je uhapsila S.Š. iz Doboja koji je, kako su naveli, pijan pljuvao po službenim policijskim vozilima.
Iz PU Banjaluka je saopšteno, da je S.Š. uhapšen juče oko 19,10 časova na parking prostoru navedene policijske stanice zbog počinjenog prekršaja “Ometanje državnih organa, privrednih društava i drugih pravnih lica u vršenju javnih funkcija“ iz člana 24. Zakona o javnom redu i miru.
“Naime, policijski službenici su prilikom obavljanja redovnih poslova i zadataka, uočili navedeno lice kako pljuje po parkiranim službenim vozilima Ministarstva unutrašnjih poslova Republike Srpske i tom prilikom su licu izdali zakonito izdato naređenje, na šta se isti oglušio i nastavio, upućujući policijskim službenicima pogrdne riječi. Lice S.Š. je podvrgnuto ispitivanju na prisustvo alkohola i tom prilikom je utvrđeno prisustvo od 1,96 g/kg alkohola u organizmu”, rekli su u policiji.
Banjaluka.com
Nema komentara
Sakrij sve komentare
Prikaži komentare
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove internet portala Banjaluka.com. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Portal Banjaluka.com zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara Banjaluka.com nije dužan obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac takođe prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.