BiH
Zašto su napustili MUP Srpske: Nagrađivani sajber-inspektori preko noći dali otkaze
7. 09. 2017. | 11:37
Petorica inspektora iz Odjeljenja za visokotehnološki kriminalitet MUP Republike Srpske, čiji je rad nedavno nagradio i američki FBI, sporazumno je raskinulo radni odnos, ostavivši tako gotovo pustu kancelariju.
Opširnije