BiH
Mostarskom pekaru digli auto jer nije platio reket
16. 11. 2017. | 10:57
Snažna eksplozija uznemirila je juče stanovnike Mostara, gdje je eksplodirala bomba ispod BMW-a X1, vlasništvo Pervera Gigollaja, vlasnika pekare “Inpek”, koji sumnja da mu se na ovaj način svete lokalni kriminalci jer ne želi da im plaća reket.
Opširnije