Objavljeno: 27. 3. 2013 u 12:46h
Iz Radne jedinice Elektrodistribucije Teslić policiji je prijavljeno da je na području opštine Teslić otuđeno pet betonskih bandera, u neutvrđenom vremenskom periodu – saopšteno je iz Centra javne bezbjednosti /CJB/ Doboj.

Tri betonske bandere nalazile su se pored lokalnog puta u mjestu Gornja Liplja, a dvije pored magistralnog puta Teslić – Banjaluka, u Tesliću.
Krađa je Policijskoj stanici Teslić prijavljena juče, i policija radi na pronalasku izvršioca ili izvršilaca ovog krivičnog djela krađe.
U saopštenju CJB Doboj navedeno je i da su Okružnom tužilaštvu u Doboju juče podnesena dva izvještaja o počinjenim krivičnim djelima šumske krađe.
Policijska stanica Derventa podnijela je izvještaj protiv lica čiji su inicijali Z.S. i K.A, oba iz Dervente, a Policijska stanica Modriča protiv lica čiji su inicijali M.K. sa područja opštine Modriča, zbog sumnje da su počinili šumske krađe.
Izvor: Agencije
Nema komentara
Sakrij sve komentare
Prikaži komentare
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove internet portala Banjaluka.com. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Portal Banjaluka.com zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara Banjaluka.com nije dužan obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac takođe prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.