Objavljeno: 4. 11. 2018 u 13:34h
Muškarac S. B. (43) iz Prijedora, korisnik JU Dom za starija lica u Prijedoru, preminuo je danas u Opštoj bolnici u Prijedoru od povreda zadobivenih prilikom skoka s trećeg sprata ovog doma.
Tragedija u kojoj nema elemenata krivičnog djela, policiji je prijavljena u 9.50 sati.
Kako Avaz saznaje na licu mjesta, S. B. je nakon pada davao znake života, ali sat kasnije je preminuo u prijedorskoj bolnici. Bolovao je od mišićne distrofije, bio polupokretan, a na skok se odlučio samo pet minuta nakon što su sobu koju je dijelio s jednim starijim korisnikom napustile dvije medicinske sestre koje su ga presvukle i dale mu terapiju.
Iz Uprave Doma rekli su da izražavaju ogromno žaljenje zbog tragedije koju niko nije mogao naslutiti te da stoje na raspolaganju porodici kojoj su ponudili svu potrebnu pomoć.
Nesrećni muškarac iza sebe je ostavio majku koja živi u Prijedoru i sestru koja boravi u Crnoj Gori. Uviđaj policije obavljen je uz saglasnost dežurnog tužioca Okružnog tužilaštva u Prijedoru.
Izvor: Avaz/ M. Z.
Nema komentara
Sakrij sve komentare
Prikaži komentare
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove internet portala Banjaluka.com. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Portal Banjaluka.com zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara Banjaluka.com nije dužan obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac takođe prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.