Objavljeno: 4. 9. 2012 u 09:43h
Završeni su radovi na izgradnji javne rasvjete na gradskom području, koji su se odvijali tokom jula i avgusta ove godine.

Novu javnu rasvjetu dobili su stanovnici Debeljačkog polja, zatim ulica Kralja Petra II (ogranak od br. 68 do 86), Momčila Popovića, Dobojske, Bogdana Žerajića, ogranka Karađorđeve ulice kod br. 191, dva ogranka ulice Jovice Savinovića, ogranka Ulice Nenada Kostića, te ogranka od br. 47 do 61 Ulice Branka Popovića.
Grad Banja Luka je za ove radove izdvojio 106.740 KM, a izvođač je bilo preduzeće „Mig elektro“ iz Mrkonjić Grada.
Izvor: ASBL