Objavljeno: 25. 9. 2015 u 09:22h
Preduzeće “Eko-bel” počeće u četvrtak, 1. oktobra, jesenju sistematsku deratizaciju grada.
“U prvoj sedmici deratizacije akcenat ćemo staviti na uništavanje štetočina – glodara i gmizavaca na zelenim površinama, vodotocima, u socijalnim i zdravstvenim ustanovama, školskim i predškolskim objektima, mjesnim kancelarijama, vjerskim objektima, te svim ustanovama na području grada koje se finansiraju iz budžeta grada”, saopštili su iz preduzeća “Eko-bel”.
Apelovali su na građane da omoguće stručnim ekipama izvođenje deratizacije, da bi akcija deratizacije bila što uspješnija.
“Molimo građane i da onemoguće pristup djeci i domaćim životinjama zatrovanim mamcima, kao i da zatrovane mamce i masu ne diraju rukama”, rekli su u “Eko-belu”.
Iz Gradske uprave su poručili da je za ovu godinu iz budžeta grada za sprovođenje obavezne, sistematske i preventivne proljećne i jesenje deratizacije izdvojeno 80.000 KM.
Izvor: Glas Srpske
Nema komentara
Sakrij sve komentare
Prikaži komentare
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove internet portala Banjaluka.com. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Portal Banjaluka.com zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara Banjaluka.com nije dužan obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac takođe prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.