Objavljeno: 21. 9. 2015 u 12:37h
Banjalučani čiji su inicijali (30), M.M. (22) i M.R. (23) uhapšeni su zbog sumnje da su na području Banjaluke izvršili 19 krađa, načinivši materijalnu štetu od oko 10.000 KM, rečeno je u CJB Banjaluka.
Kako se nezvanično saznaje da su uhapšeni Danijel Milešević, Miodrag Miljević i Mirko Radovanović.
Oni su osumnjičeni da su od 7. do 20. septembra počinili 19 krivičnih djela teška krađa i krađa, tako što su noću provaljivali u poslovne i podrumske prostorije, garaže i vozila odakle su krali raznu robu koju su prodavali kao sekundarne sirovine.
Tokom policijske akcije “Polar 2015″ pronađeno je sedam skupocjenih bicikala raznih proizvođača, sedam radio CD-ova i drugi predmeti koji će poslužiti kao dokaz u krivičnom postupku.
Materijalna šteta iznosi oko 10.000 KM, a ukradeni predmeti biće vraćeni vlasnicima.
Nakon kriminalističke obrade uhapšeni su pušteni na slobodu i protiv njih slijedi izvještaj nadležnom tužilaštu za počinjena krivična djela.
Pripadnici CJB Banjaluka nastavljaju slične aktivnosti s ciljem prevencije budućih i rasvjetljavanju izvršenih krivičnih djela protiv imovine.
Izvor: Agencije
Nema komentara
Sakrij sve komentare
Prikaži komentare
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove internet portala Banjaluka.com. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Portal Banjaluka.com zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara Banjaluka.com nije dužan obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac takođe prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.