Objavljeno: 21. 9. 2015 u 10:46h
Dok “Toplana” obećava najbolju grijnu sezonu do sada, građani su u brizi zbog najava novog obračuna grijanja, obračuna zateznih kamata i ugovora koji su obavezni da potpišu.
U razgovoru za Press direktor “Toplane” Mićo Milovanović je rekao da do korekcija cijene grijanja zasada neće doći, ali da je novi obračun vrlo vjerovatan, te da je potpisivanje ugovora neminovno.
Najavljujete da u ovu grijnu sezonu ulazite spremniji nego ikada. Da li to znači da građani mogu očekivati još bolje grijanje?
“Uvjereni smo da će grijanje biti bolje nego proteklih godina. U obnovu i sanaciju distributivne mreže uložili smo 3,2 miliona maraka. Novi izmjenjivači toplote su urađeni u 15 podstanica. Izgrađeno je 850 metara novog cjevovoda. Građani će osjetiti poboljšanje.”
U medijima se mnogo govorilo o novom obračunu toplotne energije. Da li će u skorije vrijeme doći do tih izmjena?
“Taj se obračun primjenjuje u svim pravno uređenim sistemima i u suštini je kao obračun električne energije. Utrošena električna energija, energenti i voda idu na varijabilni dio, dok će svi ostali troškovi „Toplane” biti raspoređeni na određivanje fiksnog dijela. Do novog obračuna će sigurno doći, a ako ne dođe sistem nećemo moći održati. Ne vjerujem da će to biti u ovoj godini, ali za godinu-dvije najvjerovatnije.”
Šta ako se, recimo, stanari u jednoj zajednici etažnih vlasnika dogovore da cijela zgrada bude isključena sa distributivne mreže „Toplane”? Da li bi i tada morali plaćati fiksni dio?
“Tada vjerovatno ne bi morali. Treba napomenuti da se građani odlučuju na odjavljivanje jer ne znaju dovoljno o toplotnoj energiji. Niko ne uzima u obzir ni loše i zastarjele radijatore, staru stolariju, lošu izolaciju. Pa, uzmite u obzir da samo ako vam zavjese stoje preko radijatora umanjujete grijanje za 15 odsto.”
Koji su glavni razlozi energetske neefikasnosti?
“Naša toplana troši 2,5 puta više energenata od evropskog prosjeka. Razlozi za tako veliku potrošnju su energetska neefikasnost većine objekata priključenih na sistem daljinskog grijanja, uz to imamo skoro 34 puta veće gubitke vode u odnosu na evropski prosjek, zastario sistem, a prisutna je i krađa toplotne energije, koja ne podliježe zakonskim sankcijama. Opstanak „Toplane” ugrožava i enormno visoka cijena mazuta.”
Da li planirate prelazak na druge energente?
– Ako ostanemo na mazutu ne vjerujem da ćemo moći izdržati. Uz to, naši građani ne mogu podnijeti veću cijenu grijanja i mislim da tu do korekcija zasada neće doći. Moraćemo supstituisati mazut drugim energentom. Razmišljamo o izgradnji još jedne kotlovnice za sječku. Jer, prema uslovima iz 2014. godine, jedan MWh toplotne energije na novim kotlovima, proizveden iz drvne sječke košta 59,80 KM, dok jedan MWh proizveden iz mazuta košta 111 KM. Nastavak izgradnje kotlovnica na drvnu sječku ili zamjena mazuta drugim energentima ključni su da bi „Toplana” bila samoodrživa.
Imate i veliki broj dužnika…
“Zanimljivo je da su najveći dužnici obično dobrostojeći građani, takav je slučaj i sa fizičkim licem koje nam duguje najviše – 23.119 KM. Trenutno imamo 32.000 tužbi, a neki od tih sporova traju još od 1999. godine. Oni, uglavnom, nisu riješeni zbog sporosti suda.”
“Veliki je broj njih koji imaju blizu 10.000 KM duga. Ukupan dug 100 najvećih stambenih potrošača je 1.122.767 KM. Borbu vodimo da naplatimo ta dugovanja. Ali ne smijemo ni objaviti imena dužnika po zgradama. Tražili smo od suda da bude donesena privremena mjera zabrane raspolaganja imovinom dok ne plate dugovanja, ali ni to nam nije odobreno.”
Šta će biti sa onim građanima koji su se odjavili sa distributivne mreže „Toplane” kada bude uveden novi sistem obračuna?
“Ako se u objektu odjavi sa mreže veći broj korisnika poremeti se termička stabilnost zgrade. Oni koji su se odjavili moraće, kada pređemo na novi tarifni model, plaćati fiksnu cijenu „Toplani”, kao i račun za struju koju potroše, što će i po sadašnjim cijenama biti skuplje od cijene grijanja, jer je MWh toplotne energije jeftiniji od MWh električne energije. Takođe, kada bi veliki broj ljudi prešao na grijanje na struju došlo bi do raspada elektroenergetskog sistema.”
Građani su dobili račune sa zateznim kamatama. Zašto ste se odlučili na taj potez?
“Niste me pitali zašto se nismo prije odlučili. Čudno je kako niko ne postavlja to pitanje za druge usluge. Ne možemo izbjeći obračun kamata. Obračunavamo čak manju kamatu nego što je to zakonom predviđeno. Uz to, građani su zakonski obavezni da potpišu ugovor sa „Toplanom”. To je neminovnost.”
Izvor: pressrs.ba
Nema komentara
Sakrij sve komentare
Prikaži komentare
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove internet portala Banjaluka.com. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Portal Banjaluka.com zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara Banjaluka.com nije dužan obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac takođe prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.