Društvo
Banjaluka: Počela isključenja sa vodovodne mreže
25. 06. 2015. | 16:40
Preduzeće “Vodovod” počelo je juče da isključuje naplatiše sa vodovodne mreže zbog velikih dugovanja za potrošenu vodu.
Opširnije
25. 06. 2015. | 16:40
Preduzeće “Vodovod” počelo je juče da isključuje naplatiše sa vodovodne mreže zbog velikih dugovanja za potrošenu vodu.
Opširnije
25. 06. 2015. | 16:21
Univerzitetska bolnica Klinički centar /UBKC/ u Banjaluci od maja 2016. godine uplaćivaće oko 900.000 KM mjesečno /u periodu od 60 mjeseci/ da bi reprogramski izmirila dug nastao na osnovu neuplaćenih doprinosa i poreza.
Opširnije
25. 06. 2015. | 16:03
Zbog izvođenja radova na elektromreži od devet do 13 časova bez struje će sutra biti dijelovi ulica Bilećka, Ivana Gorana Kovačića i Jovana Bijelića.
Opširnije
25. 06. 2015. | 13:20
Potražnja za turističkim aranžmanima za ljetovanje i broj njihovih rezervacija u odnosu na prošlu godinu manji su za 30 do 50 odsto.
Opširnije
25. 06. 2015. | 12:22
U vremenu kada je više onih koji kukaju da nemaju posla, pronađe se i neki entuzijasta pa na veoma domišljat način ponudi svoje usluge da zaradi koju konvertibilnu marku.
Opširnije
25. 06. 2015. | 11:43
Stablo lipe juče se srušilo u ulici Kralja Petra Drugog Karađorđevića u naselju Rosulje i tom prilikom oštetilo automobil koji se nalazio u blizini, a prava je sreća što niko nije povrijeđen.
Opširnije
25. 06. 2015. | 10:49
Voda za kupanje na šest gradskih kupališta na rijekama Vrbas i Vrbanja je mikrobiološki neispravna, pokazali su nalazi Instituta za javno zdravstvo Banjaluka.
Opširnije
25. 06. 2015. | 10:31
I ovako svakog dana. Od početka, naplate putarine u Jakupovcima na autoputu Banjaluka-Gradiška, plaćanje ne izbjegavaju samo putnička vozila, nego i kamioni.
Opširnije
24. 06. 2015. | 19:21
U toku su radovi na proširenju pristupnog puta za Centralno gradsko groblje u Vrbanji, saopšteno je iz Odjeljenja za komunalne i stambene poslove i poslove saobraćaja. “Rok za završetak radova je 16. jul. Ukupna vrijednost radova, za koje je zaduženo
Opširnije
24. 06. 2015. | 19:13
Banjalučanin čiji su inicijali M.K. /44/ osumnjičen je da je na području opštine Oštra Luka posjekao i ukrao ukupno više od 91 metra kubnog bukove šume. Iz Centra javne bezbjednosti Prijedor saopšteno je da je osumnjičeni, izvršenjem ovog krivičnog djela,
Opširnije