Društvo
Bolnica u Banjaluci: 900.000 KM mjesečno za izmirivanje duga
25. 06. 2015. | 16:21
Univerzitetska bolnica Klinički centar /UBKC/ u Banjaluci od maja 2016. godine uplaćivaće oko 900.000 KM mjesečno /u periodu od 60 mjeseci/ da bi reprogramski izmirila dug nastao na osnovu neuplaćenih doprinosa i poreza.
Opširnije