Društvo
Klizalište i ove godine u sklopu “Zimzograda”
30. 11. 2016. | 13:42
Klizalište, koje će dati posebnu čar nadolazećim praznicima, i ove godine će biti postavljeno u sklopu “Zimzograda” i to u parku “Petar Kočić”, potvrdili su juče u Gradskoj upravi.
Opširnije