Objavljeno: 26. 2. 2018 u 22:46h
Nakon uspješno održanih predavanja u 2017. godini u okviru edukativnog programa m:teme, kompanija m:tel i u 2018. godini nastavlja da putem predavanja približi najuspješnije poslovne prakse studentima Elektrotehničkog fakulteta u Banjaluci.
U četvrtak 1. marta od 14 do 16 časova, biće održano predavanje na temu Bežična pristupna mreža na ETF -u sali 1108.
Podsjećamo, u okviru dugogodišnje partnerske saradnje sa Elektrotehničkim fakultetom Univerziteta u Banjaluci, kompanija m:tel je pokrenula edukativni projekat m:teme, koji podrazumijeva niz besplatnih, višestruko korisnih predavanja za studente i studentkinje. Stručnjaci iz m:tel-a dolaze sa nizom interesantnih tema, predavanja i radionica iz različitih oblasti IKT industrije.
Ovo je i jedinstvena prilika za sve studente da uvide koliko široku lepezu aktivnosti obuhvata jedna telekomunikaciona kompanija kakva je m:tel, te da i za sebe lično naprave procjene u vezi sa budućim interesovanjima kako za praktičnu nastavu tako i za budući profesionalni put.
Program i listu predavača za 2018. godinu možete pogledati ovdje.
Podržavamo znanje!
Banjaluka.com
Nema komentara
Sakrij sve komentare
Prikaži komentare
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove internet portala Banjaluka.com. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Portal Banjaluka.com zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara Banjaluka.com nije dužan obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac takođe prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.