Objavljeno: 12. 6. 2024 u 18:39h
Nakon uspješno završenog 29. Savjetovanja doktora veterinarske medicine Republike Srpske sa međunarodnim učešćem u organizaciji Veterinarske komore Republike Srpske, na kome je učešće uzelo preko 300 doktora veterinarske medicine iz zemlje i okruženja, kontinuitet edukacija se nastavlja.
Juče i danas u organizaciji Društva doktora veterinarske medicine Republike Srpske, organizovan je seminar na temu: “Doktori veterinarske medicine u službi javnog zdravlja, blagostanja i napretka” Donji Žabar-Šamac, sa učešćem i posjetom nastavnika i studenata Fakulteta veterinarske medicine Univerziteta u Beogradu.

“Primat ovakvih skupova je na edukaciji doktora veterinarske medicine i subjekata u poslovanju sa hranom životinjskog porijekla. Takođe, veliki značaj je i na afirmisanju veterinarske medicine kao službe od javnog interesa za Republiku Srpsku, što ministarstvo prepoznaje i podržava, izjavo je pomoćnik ministra za veterinarstvo Negoslav Lukić.

Banjaluka.com
Nema komentara
Sakrij sve komentare
Prikaži komentare
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove internet portala Banjaluka.com. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Portal Banjaluka.com zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara Banjaluka.com nije dužan obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac takođe prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.