Objavljeno: 10. 8. 2025 u 11:36h
Sedmogodišnja djevojčica koja je povrijeđena u četvrtak u saobraćajnoj nezgodi u mjestu Grabovica kod Čelinca i dalje se nalazi u teškom zdravstvenom stanju.
Kako su rekli sa Univerzitetskog kliničkog centra (UKC) Republike Srpske, pacijent A.B, koji je povrijeđen u saobraćajnoj nezgodi u mjestu Grabovica kod Čelinca, i dalje je u teškom zdravstvenom stanju, u komi i na respiratoru.
“Nastavljaju se mjere intenzivnog liječenja,bez prognoza za dalji ishod liječenja”, saopšteno je iz Univerzitetskog kliničkog centra (UKC) Republike Srpske u Banjaluci.
Dodaju da opšte stanje pacijenta S.B. je stabilno i on se premješta u Kliniku za opštu i abdominalnu hirurgiju radi nastavka liječenja.
“J.B. je stabilnih vitalnih parametara i ostaje u Klinici za anesteziju i intenzivno liječenje, gdje se nastavljaju terapijske mjere”, dodaje se u saopštenju i dodaju da ovom pacijentu danas biti urađeni kontrolni snimci radi evaluacije povreda.
Saobraćajna nezgoda se desila u Ukrini a učestvovala su dva vozila, saopšteno je ranije iz Policijske uprave Banjaluka.
U saobraćajnoj nezgodi učestvovao je Banjaluke čiji su inicijali D. Š, upravljajući vozilom “pežo” i lice iz Čelinca S. B, upravljajući automobilom “folksvagen”.
Kod D. Š. utvrđeno je 0.99 promila alkohola u krvi.
Nema komentara
Sakrij sve komentare
Prikaži komentare
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove internet portala Banjaluka.com. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Portal Banjaluka.com zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara Banjaluka.com nije dužan obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac takođe prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.