Objavljeno: 4. 6. 2024 u 14:25h
Predsjednik Republike Srpske Milorad Dodik razgovarao je sa ministrom poljoprivrede, šumarstva i vodoprivrede u Vladi Republike Srpske Savom Minićem o šteti nastaloj nakon nevremena.
“Potrebno je sagledati stanje, izvršiti procjenu štete i napraviti poseban plan podrške i pomoći ljudima u opštinama koje je zadesila elementarna nepogoda”, napisao je Dodik na društvenoj mreži Iks.
Разговарао сам с министром пољопривреде, шумарства и водопривреде у Влади Српске Савом Минићем о штети насталој након невремена.
Потребно је сагледати стање, извршити процјену штете и направити посебан план подршке и помоћи људима у општинама које је задесила елементарна… pic.twitter.com/dtZWgMXtZi— Милорад Додик (@MiloradDodik) June 4, 2024
Podsjećamo, jaka kiša, led, vjetar koji je nosi krovove s kuća, kolaps u saobraćaju, epilog je nevremena koje je juče zahvatilo pojedine dijelove Srpske.
U Modriči je danas opštinski Štab za vanredne situacije proglasio je vanrednu situaciju na cijelom području.
Na području Banjaluke saniraju se posljedice nevremena. Na terenu je i Komisija za procjenu štete.
Nema komentara
Sakrij sve komentare
Prikaži komentare
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove internet portala Banjaluka.com. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Portal Banjaluka.com zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara Banjaluka.com nije dužan obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac takođe prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.