Objavljeno: 25. 3. 2013 u 14:33h
Pripadnici banjalučkog Centra javne bezbjednosti /CJB/ su tokom vikenda izvršili racije u četiri ugostiteljska objekta i uhapsili tri lica, rečeno je Srni u policiji.

Racija je izvršena između subote i nedjelje, 23. i 24. marta, od 22.00 do 5.00 časova, u ugostiteljskim objektima “Opijum” u Banjaluci, “Ful klub” u Laktašima, “Elit” u Omarskoj i “Arsenal” u Prijedoru.
Iz Policijske stanice navode da su racijom bila obuhvaćena i 154 vozila i vozača, te 697 lica.
U automobilu “hjundai” pronađene su dvije puške i 28 metaka, dok su lica čiji su inicijali G.V. i N.G. iz Banjaluke uhapšeni zbog narušavanja javnog reda i mira, kao i zbog ometanja državnih organa u vršenju javnih funkcija.
U “Ful klubu” uhapšeno je i lice čiji su inicijali M.S. iz Laktaša kod koga je pronađena veća količina zlatnog nakita, za koji se sumnja da potiče iz krivičnog djela “teška krađa”.
U ovom klubu pronađen je jedan odbačen paketić opojne droge kokain.
Srna nezvanično saznaje da je riječ o licima – Goranu Vođeviću /46/ i Nebojši Gligiću /24/, oba iz Banjaluke, i Miodragu Saviću /32/ iz Laktaša.
Nema komentara
Sakrij sve komentare
Prikaži komentare
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove internet portala Banjaluka.com. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Portal Banjaluka.com zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara Banjaluka.com nije dužan obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac takođe prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.